kate@gniezno.opoka.org.pl
katechizacja@archidiecezja.pl

Etap szkolny Olimpiady Teologii Katolickiej 2020

Przesyłamy link do testu szkolnego wraz z wytycznymi dla katechetów.

https://olimpiada.testportal.pl/test.html?t=gCBf6VJH2dxY

Prosimy o zapoznanie się z treścią Załącznika Nr 2 Regulaminu Olimpiady Teologii Katolickiej, który umieszczony jest na stronie www.otk.pl

 

Informacja Komitetu Głównego w sprawie etapu szkolnego Olimpiady Teologii Katolickiej 2020 Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka:

  1. Zawody szkolne Olimpiady Teologii Katolickiej odbędą się w środę 2 grudnia 2020 roku o godz. 11.00. Uczestnicy wypełnią test zdalny, do którego dostęp będzie przez link. Katecheci nie będą musieli samodzielnie wprowadzać testów na żadne platformy.
  2. Link do testu zostanie umieszczony na stronie OTK w poniedziałek 30 listopada, jednocześnie wysłany do diecezjalnych referatów katechetycznych z prośbą o przesłanie go katechetom. Katecheci udostępnią link uczniom (mailowo, przez dziennik elektroniczny lub inną drogą – zgodnie z przyjętym sposobem komunikowania). Dostęp do testu będzie możliwy tuż przed planowaną datą i godziną zawodów, jednak wcześniej warto przetestować połączenie (na stronie wyświetli się wówczas odpowiedni komunikat o tym, kiedy test będzie otwarty, a dla uczestnika będzie to sygnał, że łącze działa poprawnie).
  3. W teście pojawi się instrukcja do jego wypełnienia oraz czas przewidziany do wypełnienia. Katecheci przesyłając uczniom link do testu, powinni podać w wyraźnym miejscu także swój adres mailowy, który będzie wpisany przez uczniów w teście, aby wyniki testu zostały wysłane do katechetów. Na podstawie tych wyników katecheci sporządzają protokoły z etapu szkolnego OTK – zgodnie z par. 8 ust. 5 Regulaminu OTK. Protokoły podpisuje jedynie egzaminator.

Z wyrazami szacunku
Komitet Główny OTK