kate@gniezno.opoka.org.pl
katechizacja@archidiecezja.pl

Katecheci w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II – 18 maja 2020

Drodzy Katecheci, chociaż Archidiecezjalny Koncert Magdy Anioł z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, zaplanowany na 18 maja 2020 w Gnieźnie, z powodu sytuacji epidemicznej nie może się odbyć, świętujmy ten dzień i weźmy udział w następującej inicjatywie:
Śpiewajmy, recytujmy, malujmy dla św. Jana Pawła II

Katecheci Archidiecezji Gnieźnieńskiej, mogą przesłać e-mailem na adres: kate@gniezno.opoka.org.pl lub katechizacja@archidiecezja.pl do wyboru jedną z twórczych form:

1. Nagranie swojego (lub np. z własną rodziną) śpiewu litanii do św. Jana Pawła II (przesłanie w formie linku z nagraniem lub pliku mp3 lub też linku z filmikiem video).

2. Napisanie autorskiego wiersza o św. Janie Pawle II, dotychczas nigdzie niepublikowanego i przesłanie go w programie  PDF lub jako link z nagraną recytacją tego utworu (video lub audio).

3. Wykonanie dowolną techniką okolicznościowej kartki z okazji 100. Rocznicy urodzin św. Jana Pawła II (przesłanie w formie fotografii jpg).

Prace zostaną zaprezentowane na www.archidiecezja.pl i katecheza.archidiecezja.pl w dniu 18 maja 2020 roku jako nasz dar św. Janowi Pawłowi. Przesłanie prac jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację takich danych osobowych, jak: imię i nazwisko autora/autorki/autorów, nazwa szkoły – miejsca pracy, proszę zatem o wpisanie tych danych. Trzy najciekawsze prace – zostaną nagrodzone.

Termin nadsyłania e-mailem prac: do 12 maja 2020 roku.