kate@gniezno.opoka.org.pl
katechizacja@archidiecezja.pl

Webinar: Nowe podręczniki do klasy II i VI SP i kl. II szkół ponadpodstawowych

Wydawnictwo Święty Wojciech zaprasza do udziału w webinarze nt.: „Prezentacja nowych podręczników do klasy II i VI szkoły podstawowej oraz kl. II szkoły ponadpodstawowej i branżowej”, które odbędzie się 19 kwietnia 2021 r., godzina 20:00.

Zapisać się można poprzez poniższy formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdvQx83BZu3_9nsZrFbC6Bb3e_qC-QUW_lxLzPiwJWfWr-DA/viewform

Zgodnie z informacją umieszczoną na Strefie Katechety i Facebook’u – zaproszenia  do pokoju webinarowego otrzyma 50 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). Wszyscy Państwo macie możliwość uczestnictwa w warsztatach za pomocą platformy YouTube.

Obydwie formy (pokój webinarowy i YouTube) dają takie same możliwości: otrzymanie zaświadczenia, uczestnictwo w warsztatach podczas transmisji na żywo, zadawanie pytań, otrzymanie nieograniczonego dostępu do nagrania spotkania.

Ci z Państwa, którzy otrzymają zaproszenie do pokoju webinarowego proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa – klikając przycisk w Akceptuję w otrzymanym zaproszeniu (warto przejrzeć swoją pocztę we wszystkich zakładkach np. oferty, powiadomienia oraz SPAM).

Transmisja na żywo na YouTube odbędzie się na naszym kanale – LINK: https://www.youtube.com/channel/UCCWp76KOwDwjIpWxvL4aPLw/videos

Powyższy link odsyła do kanału Strefy Katechety – w dniu kursu, kilka minut przed 20:00 pojawi się transmisja na żywo. Osoby, które posiadają konto Google mogą się zalogować – jednak logowanie nie jest konieczne do uczestnictwa w warsztatach. Osoby, które nie zalogują się na konto google mogą pytania kierować bezpośrednio mailem: tomiak@swietywojciech.pl