Konkurs plastyczny: „Święty Wojciech i błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko – męczennicy końca tysiącleci”

Szkoła Podstawowa w Goślinowie im. Obrońców Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej oraz Szkolne Ognisko Misyjne im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy Szkole Podstawowej w Goślinowie im. Obrońców Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Święty Wojciech i błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko – męczennicy końca tysiącleci”.
Cele konkursu:
Celem konkursu jest upamiętnienie postaci św. Wojciecha i bł. ks. Jerzego Popiełuszki,
którzy stali się symbolami walki o Prawdę oraz wolność i godność człowieka. Konkurs ma
również na celu rozwijanie zainteresowań artystycznych wśród dzieci i młodzieży oraz
kształtowanie postaw patriotycznych. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ponieważ przypada
w 40. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego.
Adresaci:
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej.
Liczba prac:
Z jednej placówki należy dokonać wyboru maksymalnie 10 prac.

Szczegóły pod poniższym linkiem:

regulamin konkursu plastycznego