Peregrynacja obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej – materiały katechetyczne

Peregrynacja – materiały na katechezę

Z inicjatywy Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie zostały przygotowane materiały katechetyczne nt. peregrynacji cudownego obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Autorami tych katechez w formie filmów i kart pracy dla szkół podstawowych jest ks. Przemysław Robaszkiewicz, natomiast dla szkół ponadpodstawowych ks. Michał Bubacz.

Materiały zawierają video, karty pracy i informacje dla nauczycieli. Katecheci powinni przeprowadzić lekcje religii w oparciu o przygotowane materiały przed terminem planowanej peregrynacji Ikony w dekanacie bądź w parafii. Terminarz peregrynacji kopii cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w archidiecezji gnieźnieńskiej znajduje się >>>  TUTAJ

Materiały katechetyczne znajdują się na stronie naszej archidiecezji, pod poniższym linkiem: